fbpx

Otázky a odpovede

Nový eshop Vám vieme vytvoriť už od 449 eur. Záleží čo preferujete. Kvalitu alebo cenu? Len pri skutočne malom doplatku môžete mať už zaujímavý eshop, ktorý bude prepojený so sociálnymi sieťami, ponúkne plnú administráciu (všetky položky si budete vedieť upravovať, ako aj stránky, podstránky - texty a obrázky). Eshop by mal zákazníka na prvý pohľad zaujať a nie nechať bez reakcie, pretože v tomto vyhráva prvý dojem.

Snažíme sa vytvoriť novú web stránku v rámci obdobia 7-14 dní. Individuálne sa vieme dohodnúť aj na rýchlom doručení do 7 dní a menej.

Nič! Nerobíme weby, za ktoré musíte platiť mesačne. Platíte len za doménu a webhosting (priestor, na ktorom je stránka uložená) - bavíme sa o zanedbatelnej sume, ktorá sa platí raz ročne. Zabudnite teda na 1000 eurové výdaje do roka.

Jasné, máme a je ich skutočne hodne. Pre SK Alzu sme nahovorili slovenskú infolinku (je tam náš hlas). Ale pokojne pozrite na weby ako www.abczeny.sk alebo www.martinpolovka.sk. Všetky weby robíme na mieru pre klienta - či už rozloženie, farby a podobne.

Veľmi jednoducho. Zavoláme si, poviete nám o svojej predstave, pošlete materiály a My sa púšťame do práce.