Tvoríme weby, eshopy,
grafiku či marketing…

Využite moderné nástroje pre propagáciu firmy či predaja služieb a produktov.

Tvoríme weby, eshopy,
grafiku či marketing…

Využite moderné nástroje pre propagáciu firmy či predaj služieb a produktov.

Spoznaj nás

 

Sme moderná reklamná agentúra pôsobiaca po celom Slovensku, takže od Košíc po Bratislavu. Zameriavame sa na tvorbu web stránok, eshopov, grafiky, videa či fotografiu. V našom tíme nájdete skúsených ľudí na tvorbu webov či písomnú komunikáciu. 

Neponúkam len tieto služby, je toho omnoho viac. S nami idú firmy hore! Zameriavame sa na budovanie najlepšej zákazníckej podpory, premakaného systému predaja, nastavenie vysokej efektivity vašich zamestnancov a nechýba ani koučing. 

tvorba web stránok Poprad

MIMORIADNA AKCIA!

Využite naše mimoriadne zľavy a získajte nový web či eshop za super cenu. Pre viac informácií nám napíšte alebo zavolajte na 0902 505 550.

Fajn, tak teraz 4 dôvody, prečo MY

Skúsenosti

Máme bohaté skúsenosti v službách, ktoré ponúkame. Môžete nám zveriť akýkoľvek projekt, vždy si odnesiete ešte niečo navyše. Pretože áno, individualita je na mieste.

Individuálny prístup

Ušijeme Vám vhodné riešenie priamo pre Vás. Nebude chýbať ani individuálne zaškolenie (zabudnite na nudné textové návody).

Všetko vyriešite online

Vďaka moderným technológiám sa spolu spojíme bez toho, aby sme museli niekam fyzicky ísť. Dáme videohovor, chat kedykoľvek a kdekoľvek na svete.

Zákaznícky servis

Pracujeme 24/7. Odpovieme Vám či je pondelok ráno alebo nedeľa večer. Komunikujeme cez sociálne siete, mobil či mail.

Naše hlavné produkty

Ponúkame komplexné riešenia v oblasti tvorby web stránok, grafiky, marketingu a správy sociálnych sietí.
Postaráme sa o to, aby vaša firma mohla rásť! Máme dlhoročné skúsenosti v tomto fachu. 

Tvorba web stránok

Tvoríme web stránky a eshopy podľa vašich predstáv, ktoré budú vlajkovou loďou na trhu a prinesú moderné prvky a svieži vzhľad, vrátane plnej optimalizácie pre mobilné telefóny a administrácie.

Tvorba grafiky

Potrebujete vytvoriť logo či reklamný banner? Špecializujeme sa aj na návrh billboardov, vizitiek či celkovej grafickej identity vašej spoločnosti.

Správa sociálnych sietí

Chcete vašu firmu naplno rozbehnúť? Spravujeme facebook stránky a instagram účty. Budeme tvoriť a pridávať obsah, vrátane vlastnej grafiky, na mieru.

Fotíme v 360

Tvoríme 360 stupňové fotografie kaviarní, barov, prevádzok, kancelárií, obchodov, služieb či nehnuteľností. Odlíšte sa od konkurencie.